Filtruj

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 180,00 zł

Kolor

Kolor

Producent

Producent

Typ

Typ

Bębny do drukarek

Bębny do drukarek spotykane są w niektórych drukarkach laserowych. Sprzedajemy bębny do drukarek: Brother, Hewlett Packard (HP), Samsung, Xerox, Oki, Lexmark, Kyocera oraz Panasonic.

Jest 35 produktów.

Pokazano 1-12 z 35 pozycji

Aktywne filtry

Bębny do drukarek laserowych

W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór bębnów do swojej drukarki. Posiadamy bębny do drukarek Brother, HP, Samsung, OKI, Xerox, Lexmark, oraz Konica Minolta. Jeśli w naszym sklepie internetowym nie znajdą Państwo bębna do swojej drukarki prosimy o skontaktowanie się z obsługą naszego sklepu.

 

Czy w każdej drukarce należy wymieniać bęben?

Aby odpowiedzieć na to pytanie możemy podzielić drukarki laserowe na dwie grupy: drukarki laserowe w której pracuje toner zintegrowany z bębnem oraz drukarki laserowe w których kupuje się toner bez zintegrowanego bębna światłoczułego. W pierwszym przypadku bęben wymieniany jest każdorazowo z tonerem, ponieważ bęben z tym tonerem jest zintegrowany. W drugim przypadku, przy wydrukowaniu określonej liczny strony oprócz wymiany samego tonera, należy wymienić również bęben światłoczuły. Producent drukarki w swojej specyfikacji określa dokładną liczbę stron po wydrukowaniu których należy taki bęben w swojej drukarce wymienić na nowy. O konieczności wymiany bębna będziemy również poinformowani odpowiedni komunikatem na wyświetlaczu drukarki oraz święcą diodą Brak wymiany bębna w drukarce powodował będzie znaczne pogorszenie jakości wydruków.

 

Bęben do drukarki zamiennik

W naszym sklepie internetowym tuszkom.pl odnajdą Państwo zamienne bębny do swojej drukarki. Są one bardzo często kupowane przez naszych Klientów. Nasze zamienne bębny do drukarek są dużo tańsze od oryginalnych bębnów. Nie ustępują im jednak jakością. Polecamy Państwu nasze bębny do drukarek!